KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9107031
nr 910 7031
Alf Linder
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Alf Linder (f. 1944), Komposition, Signerad -83, motivet: 70x48
Alf Linder, född 1944 i Ljungby, svensk målare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:52:15
8/9 20:47:15